Miejska Biblioteka Publiczna

im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku

book
book

Happy birthday

Autor: Steel, Danielle
Valerie Wyatt to guru stylowego i wytwornego życia. Ma własny program telewizyjny, zajmuje luksusowy apartament przy Piątej Alei. Godziny ćwiczeń z osobistym trenerem, najlepsi fryzjerzy, mistrzowie chirurgii plastycznej oraz wrodzony wdzięk coraz trudniej maskują prawdę: Valerie kończy dziś sześćdziesiąt lat.
April Wyatt zrealizowała marzenie o własnej restauracji. Pracowita jak matka, nie ma dzieci ani rodziny,

jej romanse są rzadkie i przelotne. Dziś, kończąc trzydzieści lat, ze zdumieniem wchodzi w wiek, który zawsze wydawał się jej wiekiem starszych ludzi.
Jack Adams to legenda amerykańskiego footballu, a także wzięty komentator sportowy. Jack ma pieniądze i sławę, a wokół siebie rój pięknych dziewcząt. Dziś, kończąc pięćdziesiątkę, Jack zaczyna rozumieć, że tak nie sposób żyć wiecznie, a jedyne, co w jego życiu jest prawdziwe to samotność.
Co przyniosą im okrągłe urodziny, których tak się obawiają? Elektryzująca wiadomość dla April i dramatyczne chwile, których doświadcza Valerie i Jack otworzą całej trójce zupełnie nowy rozdział życia.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Danielle Steel ; z ang. przeł. Paweł Laskowicz.
Hasła:Powieść amerykańska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Świat Książki - Weltbild Polska, 2012.
Opis fizyczny:316, [1] s. ; 21 cm.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filiia Biblioteczna
ul. Płocka 19

Sygnatura: 821-3 amer.
Numer inw.: 31491
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

schowekzamów


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.